zaterdag 31 juli 2010
Al Gore is gestoord
Geplaatst op: donderdag 4 maart 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek
Bron: Forbes

Al Gore heeft in The New York Times geschreven dat het helemaal niet meevalt met het klimaat. En Henry I. Miller, columnist van Forbes, is daarmee niet blij.
Een paar citaten:
"Hoe erg Gore denkt dat het wordt? 'Er komen honderden miljoenen vluchtelingen, rellen, chaos en de ineenstorting van vele landen, hongersnoden en vreselijke ziekten'. Klinkt bijna net zo erg als een presidentschap van Gore zou zijn geweest.
"Er is wellicht een medische verklaring voor Gore Vermoedelijk heeft hij de Narcistische Persoonlijksheid storing. Dat is volgens de definitie een 'aanhoudend patroon van grootheidswaan, behoefte aan bewieroking, een gebrek aan inlevingsvermogen.'
"Gore zei ooit dat hij het Internet had uitgevonden. Dat was niet stom, niet belachelijk, dat was zijn ziekte."
Lees het stuk. Een goed geschreven haatdragende afrekening.

 

Bron: Forbes




Bookmark and Share

Reacties (7)
Die foto is nog genomen ver voordat Al zich verrijkt had aan de klimaat hype
Geplaatst op: donderdag 4 maart 2010 | Door: besserwessie

Ja, tegenwoordig is hij al bijna zo vet en opgezwollen als die Van Baalen met z'n opgeblazen varkenskop.
Geplaatst op: donderdag 4 maart 2010 | Door: Wim

Psychiatrische diagnoses zijn de enige manier om legaal geweld toe te passen.
Geplaatst op: vrijdag 5 maart 2010 | Door: Juriste

Gore hypocriet die zijn zakken vult met zijn klimaathype: als ik ergens niet bang voor ben is het klimaatverandering stelletje sukkels
Geplaatst op: vrijdag 5 maart 2010 | Door: Unforced Error

Mensen die links denken zijn sowieso ziek in hun kop. Dit is hun gedroomde opperhoofd. Zijn vriendje Clinton was ook al zo ziek. Maar ja. Wat wil je ook met een alcoholische vader? Ik heb geen seks gehad? Ik heb niet geinhaleerd. Alleen een complete idioot stemt op een dergelijke figuur.
Geplaatst op: vrijdag 5 maart 2010 | Door: pyrotechnicus

Clinton schreef My Lies en Gore A Convenient Lie, Pinokkio zou trots op hen zijn
Geplaatst op: vrijdag 5 maart 2010 | Door: Unforced Error

Koning Keizer Admiraal, .....liegen en bedriegen he' Al kunnen we allemaal. gr, Peter van Herwijnen, Kerkdriel.
Geplaatst op: zondag 7 maart 2010 | Door: Peter van Herwijnen , Kerkdriel.



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Hoezo de pensioenleeftijd verhogen
Het plaatje hiernaast is een beetje klein, daarom hieronder een grotere, en ook een van de pensioenleeftijd van vrouwen [...]

Wat wordt het? Drie opties na gesprekken VVD, CDA en PVV

Weer is een beslissend moment nabij in de inmiddels 51 dagen durende kabinetsformatie. Dit keer moet blijken of [...]

Denemarken is Wilders' grote voorbeeld
Het ziet er naar uit dat PVV-leider Geert Wilders niet in een kabinet stapt, maar gedoogsteun gaat geven aan een [...]
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverterenRSS FeedPDAIPhone
A   A   A
Laatste wijziging: Sat, 31 Jul 2010 13:15:55 +0200 (Sat, 31 Jul 2010 11:15:55 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 31 Jul 2010 13:18:41 +0200 (Sat, 31 Jul 2010 11:18:41 GMT) 
Procestijd pagina: 0.782 sec.