donderdag 9 september 2010
Met z'n allen naar de Loveparade
Geplaatst op: zondag 25 juli 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving
Bronnen: Die Zeit, Bild, Der Spiegel

Duitse media raken niet uitgeschreven over het Loveparade-drama is Duisburg. Wilt u opwinding en sensatie, ga dan naar de Bild-link en u wordt uitstekend bediend. Voor een wat verstandiger benadering van de gebeurtenissen kunt u beter bij Die Zeit terecht. Of bij Der Spiegel.
Die Zeit, toepasselijke naam voor een blad dat dit soort tijdverschijnselen zou kunnen beschrijven, waarbij meer dan een miljoen mensen naar de grote stad trekt om aldaar... ja om wat eigenlijk?
Ach, misschien is het wel misplaatst om een zekere diepzinnigheid aan de dag te leggen in een poging te verklaren wat er hier is gebeurd.
Een groot filosoof schreef ooit: wilt u van rampen verschoond blijven? Ga dan uw huis niet uit.

Bronnen: Die Zeit, Bild, Der Spiegel




Bookmark and Share

Gratis BlackBerry Bold 9700 + accessoireset
Geplaatst op: dinsdag 7 september
Door: KPN


Zeer scherpe deal bij KPN zakelijk; Gratis BlackBerry Bold 97700 inclusief accessoireset bij een BedrijfsFlexibel abonnement met mobiel internet en e-mail.

Als u nu afsluit, dan krijgt u 2 jaar lang 50% korting op uw spraak- en data abonnement! Van € 29,70 Voor maar € 14,85 p/m.

Reacties (3)
Diepzinnigheid, als het je lukt, is niks mis mee.
Cynisme hierover is zeker ongepast. Het zal je dochter of zoon zijn die daar dood gedrukt is. En dan een redacteur die mijmert; ' voor wat gaan ze daar eigenlijk heen...?'
Als je de pest hebt aan sensatiejournalistiek, alla, daar ga ik in mee. Samen met komkommertijd is het een walgelijke combi. Maar schrijf dat dan.
Geplaatst op: zondag 25 juli 2010 | Door: marietjejansen

Goed artikel bij Der Spiegel, met onder andere de waarschuwingen die vooraf al klonken:


Geplaatst op: zondag 25 juli 2010 | Door: Jan-Willem Swane

Denk aan de paniek bij de dodenherdenking na een schreeuw op de Dam of de confrontatie tussen politie en bezoekers van het strandfeest in Hoek van Holland amper een jaar geleden: als in een massa paniek uitbreekt, is dat moeilijk te bestrijden. Mensen gaan alleen voor hun eigen hachje.

'Als een massa mensen naar één plek trekt, om 'aldaar... ja om wat eigenlijk?' vind ik een hele goeie vraag. Dodenherdenking, Koninginnedag, de intocht van Oranje, ...: mij niet gezien!

Maar ik vraag me wel nog af wie die grote filosoof is, want de meeste (dodelijke) ongelukken gebeuren thuis.
Geplaatst op: zondag 25 juli 2010 | Door: CC



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

De 10 aardigste landen (waaronder Nederland)
Hoe groter het rondje van een land op bijgaande kaart (zie ook hieronder) , des te opofferender is het volk van dat [...]

Bericht uit het Griekse gekkenhuis
U en ik hebben al veel kunnen lezen over Griekenland en de zorgelijke staat van de natie. Grote schulden, paniek op de [...]

Met boekverbrandingen maak je jezelf te schande
Een Amerikaans kerkgenootschap heeft het voornemen korans te gaan verbranden op de komende 11 september herdenking. [...]
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverterenRSS FeedPDAIPhone
A   A   A
Laatste wijziging: Thu, 09 Sep 2010 11:18:13 +0200 (Thu, 09 Sep 2010 09:18:13 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 09 Sep 2010 11:18:13 +0200 (Thu, 09 Sep 2010 09:18:13 GMT) 
Procestijd pagina: 0.472 sec.