zaterdag 31 juli 2010
25 vakanties op staatskosten: daar kan zelfs Beatrix niet tegenop
Geplaatst op: zaterdag 6 maart 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek
Bron: De Morgen

Koninklijke staatshoofden gaan graag op vakantie en regeringen proberen dat dan vervolgens te verdoezelen, door onbegrijpelijke berekeningen te presenteren. Zo gaat het met de kosten van de reisjes van koningin Beatrix c.s. en zo blijkt het ook te gaan met de reisjes van de Belgische koning Albert. 
Maar een doortatstende Belgische parlementarier lijtk er nu toch achter. "Ik stel vast dat de koning vorig jaar 17 keer over en weer naar Frankrijk werd gevlogen waar hij zijn buitenverblijf heeft, en 8 keer naar Italië, het geboorteland van zijn echtgenote," stelt tweedekamerlid Bruno Stevenheydens vast. Het lijkt hem er veel: 25 vakantietripjes. 
Hij roept de regering op om "het misbruik van legervliegtuigen voor vakantie-uitstappen te stoppen."

Bron: De Morgen




Bookmark and Share

Reacties (6)
Als je hem zo ziet staan zou je hem geen cent geven. Het oplichten en uitzuigen van de eigen bevolking is een verplicht vak bij de op leiding tot ...ja tot wat?...ongekozen staatshoofd.
Geplaatst op: zaterdag 6 maart 2010 | Door: wim3 ()

De typefouten zou ik deze keer maar laten staan. "Ongebrijpelijke" en "doortatstende" zijn woorden die het Nederlands node mist. Nu nog uitzoeken waarvoor we ze het beste kunnen gebruiken.
Geplaatst op: zaterdag 6 maart 2010 | Door: Ton Janusch

Ach mensen, bezie het op de juiste waarde.

Een koningshuis, niet democratisch verkozen, wordt wel betaald door de inwoners, ze mogen gebruik maken van heeeeel veel faciliteiten en uit pure verveling gaan ze reisjes maken en dat is dan ook alles wat ze mogen.

Normale burgers hebben niet steeds fotografen of paparattie achter zich aan, waarschijnlijk hebben wij wat te doen als we onze ogen open doen en aan de dag beginnen.

Let wel: de meest fijne vrije tijd is de tijd welke je hebt naast je werk, je gezinsleven etc etc.

Tijd welke je mag besteden aan wat je zelf wilt, SOMS weten we ook niet wat we met deze vrije tijd aan moeten.

Welnu, veel leden van koningshuizen hebben zoweing te doen dat ze uit pure armoede maar overal heen vliegen..............

wie wil er nu ruilen met deze mensen......het lijkt zo mooi, ik vraag het ma af.

Nog altijd heb ik het verkneukelde beeld van Prins Claus voor ogen, een hoogopgeleide man met visie welke dood ging in zijn gouden kooitje.

het zal je maar gebeuren.
Geplaatst op: zaterdag 6 maart 2010 | Door: Freek

Daar kan zelfs Beatrix niet tegenop? Misschien niet, maar volgens ingewijden haar zoontje met dat Argentijnse huppeltrutje wel, hoor. In 2009 telden ze al 32 geloof ik, ze hebben er in 2010 ook al weer zin in, ze laten zelfs hun kinderen van school spijbelen. O, wat zijn ze gewóóóón!!
Geplaatst op: zaterdag 6 maart 2010 | Door: camperui

De hele oranjehandel op marktplaats zetten en de opbrengst verdelen onder de oudjes die moeilijk kunnen rondkomen.
Geplaatst op: zondag 7 maart 2010 | Door: Ed

Ja heel zielig allemaal,ze gaan uit verveling 30 keer per jaar op vakantie. Maar hoe kan dat nou?
W.A. en zijn sletje vertellen elders dat ze 24 uur per dag 7 dagen per week keihard aan het werk zijn.
Wie liegt er nu?Ik denk dat ik het antwoord wel weet.
Geplaatst op: zondag 7 maart 2010 | Door: Marcel



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Hoezo de pensioenleeftijd verhogen
Het plaatje hiernaast is een beetje klein, daarom hieronder een grotere, en ook een van de pensioenleeftijd van vrouwen [...]

Wat wordt het? Drie opties na gesprekken VVD, CDA en PVV

Weer is een beslissend moment nabij in de inmiddels 51 dagen durende kabinetsformatie. Dit keer moet blijken of [...]

Denemarken is Wilders' grote voorbeeld
Het ziet er naar uit dat PVV-leider Geert Wilders niet in een kabinet stapt, maar gedoogsteun gaat geven aan een [...]
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverterenRSS FeedPDAIPhone
A   A   A
Laatste wijziging: Sat, 31 Jul 2010 13:23:31 +0200 (Sat, 31 Jul 2010 11:23:31 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 31 Jul 2010 13:23:31 +0200 (Sat, 31 Jul 2010 11:23:31 GMT) 
Procestijd pagina: 0.431 sec.