donderdag 9 september 2010
Wat wordt het? Drie opties na gesprekken VVD, CDA en PVV
Geplaatst op: vrijdag 30 juli 2010
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek
Bron: NRC Handelsblad


Weer is een beslissend moment nabij in de inmiddels 51 dagen durende kabinetsformatie. Dit keer moet blijken of een combinatie ‘over rechts’, de coalitie bestaande uit VVD, PVV en CDA, tot de mogelijkheden behoort. Anders gezegd: samenwerking tussen de grootste partij, de grootste winnaar en de grootste verliezer.
De vorderingen in de formatiebesprekingen worden besproken in de fracties van VVD, CDA en PVV. Volgens NRC Handelsblad blijven er na de geheime, informele gesprekken drie mogelijkheden over:
1. VVD, PVV en CDA besluiten tot echte onderhandelingen.
2. PVV besluit een kabinet van VVD en CDA te gedogen.
3. VVD, PVV en CDA stoppen met praten.

Lees meer over de opties door op de link te klikken.

Bron: NRC Handelsblad




Bookmark and Share

Gratis BlackBerry Bold 9700 + accessoireset
Geplaatst op: dinsdag 7 september
Door: KPN


Zeer scherpe deal bij KPN zakelijk; Gratis BlackBerry Bold 97700 inclusief accessoireset bij een BedrijfsFlexibel abonnement met mobiel internet en e-mail.

Als u nu afsluit, dan krijgt u 2 jaar lang 50% korting op uw spraak- en data abonnement! Van € 29,70 Voor maar € 14,85 p/m.

Reacties (5)
Optie 4: CDA besluit een kabinet van VVD en PVV te gedogen.

Waarom heeft toch niemand het over die voor de hand liggende variant? Het zijn dan immers twee winnaars die samen een door hen gewenst rechts kabinet vormen en de grote verliezer (CDA) kan de bescheiden rol spelen die het wenst...
Geplaatst op: vrijdag 30 juli 2010 | Door: Henk

gedogen lijkt me bepaald geen bescheiden positie
Geplaatst op: vrijdag 30 juli 2010 | Door: satoricaster

Dit is voor de pvv de beste oplossing
Geplaatst op: vrijdag 30 juli 2010 | Door: de bonn

Wat is die cohen a loser nu verteld hij dat er geen minderheid kabinet mag komen ,en wilt hij zelfs met het cda in een vijf partijen kabinet En het cda is gedraaid ja uiteraard anders komt er nooit een kabinet cohen Kijk naar je eigen partij daar zitten de grootste draaiers
Geplaatst op: zaterdag 31 juli 2010 | Door: de bonn

Laatste nieuws het is nu echt paniek op joop.nl
Geplaatst op: zaterdag 31 juli 2010 | Door: de bonn



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Tony Blair verzon dialoog met queen
Tony Blair heeft geen reden tot klagen. In de eerste week verkocht hij in Groot-Brittannië 92.000 'hardcover' [...]

Tips: Hoe verbrand je een boek?
Het klinkt vastberaden: we gaan boeken verbranden! Maar de praktijk is weerbarstiger, weet Slate. Als je, en dat is [...]

Yankees, Geert Wilders is coming your way!
De Pers heeft een verklarend lijstje gemaakt voor Amerikanen die Geert willen snappen
[...]
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverterenRSS FeedPDAIPhone
A   A   A
Laatste wijziging: Thu, 09 Sep 2010 11:31:39 +0200 (Thu, 09 Sep 2010 09:31:39 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 09 Sep 2010 11:31:39 +0200 (Thu, 09 Sep 2010 09:31:39 GMT) 
Procestijd pagina: 0.5 sec.