DEN HAAG (ANP) - Beleggers en andere geïnteresseerden proberen massaal beleggingswebsites te bezoeken. Pieter Kort, hoofd content bij IEX Group, zegt dat het maandagochtend "heel druk" is op de verschillende platforms die onder het bedrijf vallen, zoals IEX.nl, Belegger.nl en Beursgorilla.nl.
Op X schrijft de beleggingswebsite dat het vanwege de hoge bezoekersaantallen niet mogelijk is om op IEX.nl te komen. Ook op allestoringen.nl lopen de meldingen over problemen met de beleggerssite op. "Door de grote drukte hebben we het even moeilijk om heel veel verkeer te verwerken", zegt Kort daarover.
De drukte volgt op de grote verliezen op de wereldwijde aandelenbeurzen. De AEX-index, de hoofdgraadmeter op de Amsterdamse aandelenbeurs, dook in de ochtendhandel ruim 6 procent in het rood. Beleggers vrezen een recessie door de handelsoorlog die de Amerikaanse president Donald Trump is gestart met zijn importheffingen voor bijna alle landen ter wereld.